Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik komputerowy

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych na potrzeby m.in.: broszur, katalogów , ulotek, bannerów/billboardów, ofert, materiałów komunikacyjnych i reklamowych.

  • Współpraca z podwykonawcami;

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania:

  • Od kandydatów/ kandydatek oczekujemy:

  • atrakcyjnego portfolio

  • doświadczenie w projektowaniu, ale także umiejętności przygotowania projektów do produkcji (DTP)

  • znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycją, typografią itp.

  • bardzo dobrej i dobrej znajomości programów graficznych, takich jak m.in.: Photoshop, Illustrator, CorelDRAW

  • znajomości najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych

  • umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • kreatywności, otwartości umysłu, komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B;

Oferyjemy:

  • Umowę o pracę/umowa zlecenie;

  • Pracę w młodym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Motywacyjny system wynagrodzenia;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.